مشمولین ارزش افزوده:از جمله مشمولین ارزش افزوده از ابتدای دی ماه ۱۴۰۲

فروشندگان حیوانات اهلی به غیر از فروشندگان دام ( موضوع تبصره جزء ۲ بند الف ماده ۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده

جزء ۲ بند الف / تبصره- دام به حیواناتی (شامل چهارپایان، پرندگان، آبزیان و حشرات) اطلاق میگردد که برای امور تغذیه انسان یا دام و فعالیت‌های اقتصادی، تولیدی و آزمایشگاهی، تولید، نگهداری و پرورش داده می شوند. )

و کلیه مراکز درمانی، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های دامپزشکی و تمامی ارائه کنندگان هرگونه خدمات به این حیوانات

حیواناتی که به هر دلیلی در کنار انسان ها زندگی می کنند و با آنها اُنس گرفته اند را حیوان اهلی می نامند.

حیوانات اهلی دو دسته هستند یکی[حیوانات خانگی] و دیگری [حیوانات مزرعه ایی] هستند

ویژگی حیوانات اهلی – در اسارت انسان ها هستند/خویشاوندانشان در حیات وحش به مراتب کمترند/ اقلیت آنها وحشی هستند/ انسان ها در مراقبت، تغذیه و تولیدمثل آنها دخیل هستد/ با انسان ها انس گرفته اند.

سگ، گوسفند، خوک اهلی، بز، گاو، گربه، مرغ خانگی، خوکچه هندی، الاغ، گاومیش، اسب، کرم ابریشم، کبوتر اهلی، طوطی، ماهی قرمز، شتر و … از جمله حیوانات اهلی هستند.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمان های مختلف را به خود جلب کرده است.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و .. را کاری بسیار تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.