عیدی کارمندان دولت

حداقل عیدی کارمندان و بازنشستگان دولتی در جلسه ۱۵ بهمن ماه هیات وزیران مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شد که نسبت به مبلغ تعیین شده برای گذشته افزایش ۴۰ درصدی را این رابطه شاهد هستیم. در خصوص مصوبه هیات وزیران لازم به توضیح است که به مبلغ مذکور ۷۰۰ هزارتومان به عنوان حق همسر و ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر فرزند تحت تکفل افزوده خواهد شد. به عنوان مثال یک فرد بازنشسته که متاهل باشد و دارای یک فرزند هم باشد، در سال ۱۴۰۲ مبلغ ۳ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان را به عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.

در همین راستا داود منظور، رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: عیدی کارمندان و بازنشستگان دولتی در روزهای ابتدایی اسفندماه واریز خواهد شد.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمان های مختلف را به خود جلب کرده است.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و .. را کاری بسیار تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.