مجوزهای الکترونیکی جایگزین مجوزهای کاغذی خواهند شد

سیدامیر سیاح، رئیس مرکز بهبود فضای کسب و کار اظهار داشت: با توجه به سیاست های دولت سیزدهم و به منظور تسهیل فرآیند صدور مجوزها چنین مقرر شده که تا پایان سال جاری مجوزهای الکترونیکی جایگزین مجوزهای کاغذی شوند. به همین علت از ابتدای سال ۱۴۰۳ دولت فقط مجوزهای الکترونیکی را به رسمیت می شناسد و اگر نام صاحب کسب و کار در بانک اطلاعاتی دارندگان شناسه یکتا به نشانی http://qr.mojavez.ir نباشد، آن کسب و کار فاقد اعتبار خواهد بود.

سیاح در ادامه افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به درگاه ملی مجوزها به نشانی http://mojavez.ir در چند دقیقه درخواست خود را به ثبت برسانند و پس از طی مدتی شناسه یکتا را نیز از همین درگاه دریافت کنند. صاحبان کسب و کارهای قدیمی هم می توانند بدون پرداخت هزینه ای با استفاده از گوشی های هوشمند نسبت به دریافت شناسه یکتا اقدام نمایند. لازم به توضیح است که دارندگان مجوزهای کاغذی از ابتدای سال آینده اگر شناسه یکتا نداشته باشند مجوز آن ها نامعتبر خواهد بود.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمان های مختلف را به خود جلب کرده است.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و .. را کاری بسیار تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

 گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.