صورتحساب الکترونیکی سامانه مودیان: ثبت صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان رایگان شد.

اداره امور مالیاتی کشور سیستم جدیدی را برای سهولت و امنیت پرداخت مالیات توسط مودیان و جلوگیری از فرار مالیاتی ایجاد کرده است. افراد می توانند با مراجعه به این سایت و پوشه مربوطه، به تبادل اطلاعات بین خریداران و فروشندگان و سازمان امور مالیاتی بپردازند.

مهدی موحدی‌بک‌نظر،سخنگوی سازمان امور مالیاتی اظهار داشت:

مودیان مشمول اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مودیان به منظور ارسال صورتحساب های الکترونیکی در سامانه مودیان می توانند از خدمات شرکت های معتمد ارائه دهنده خدمات مالیاتی استفاده نمایند. در همین راستا چند شرکت معتمد به منظور استفاده از خدمات آن ها مورد تایید سازمان امور مالیاتی بوده و پیش از این قرار بود این قبیل شرکت ها به منظور ارائه خدمات به مودیان هزینه ای را دریافت نمایند اما سازمان امور مالیاتی کشور شرایطی را فراهم کرده که در سال جاری ارسال صورتحساب الکترونیکی توسط شرکت های معتمد به صورت رایگان انجام شود.

تشویق مودیان به استفاده از سامانه مودیان

آقای موحدی در ادامه بیان کرد:

براساس تصمیمات گرفته شده قرار است سازمان امور مالیاتی کشور به ازای هر صورتحسابی که شرکت های معتمد ارسال می کنند مبلغ ۶۲۵ ریال به این شرکت ها پرداخت نماید. لازم به توضیح است که براساس آمار چیزی در حدود یک سوم از صورتحساب های ارسال شده به سامانه مودیان توسط شرکت های معتمد به ثبت رسیده است. در رابطه با شرکت های معتمد لازم به ذکر است که تنها شرکت های معتمد نوع یک قادر به ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان هستند و شرکت های معتمد نوع دو و سه وظیفه آموزش و ارائه خدمات را بر عهده دارند و باتوجه به حجم بالای صورتحساب های الکترونیکی درآمد خوبی نصیب شرکت های معتمد خواهد شد.

در همین راستا نظام مالیاتی کشور به منظور تشویق مودیان جهت ثبت صورتحساب های الکترونیکی در سامانه مودیان، فرآیند ارسال صورتحساب ها را رایگان کرده است تا اهداف دولت به منظور تامین درآمدهای پیش بینی شده محقق گردد.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمان های مختلف را به خود جلب کرده است.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و .. را کاری بسیار تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

 گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.