اطلاعیه سامانه مودیان:محدودیت ۳۰ روزه در ثبت صورتحساب های الکترونیکی

براساس قانون تسهیل سامانه مودیان، کلیه ی اشخاص حقوقی از ابتدای مهرماه سال جاری ملزم به صدور صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان می باشند. در همین راستا لازم به توضیح است که در حال حاضر با توجه به روز رسانی های صورت گرفته در سامانه مودیان، اشخاص مشمول اجرای صدور صورتحساب الکترونیکی، حداکثر از تاریخ صدور فاکتورها ۳۰ روز تقویمی مهلت دارند تا صورتحساب های صادر شده را در سامانه مودیان به ثبت برسانند.

لذا مشمولین اجرای سامانه مودیان باید به این موضوع توجه داشته باشند که این محدودیت ۳۰ روزه با توجه به شرایط موجود اعمال شده و ممکن است در آینده این مهلت زمانی دچار تغییراتی شود، چراکه براساس دستورالعمل صدور صورتحساب الکترونیکی، فاصله زمانی تاریخ و زمان صدور صورتحساب با ارسال آن به سامانه مودیان نباید بیشتر از یک هفته باشد.

خدمات مالی و مالیاتی خود را از ما بخواهید.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمان های مختلف را به خود جلب کرده است.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و .. را کاری بسیار تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

 گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.