اداره امور مالیاتی لنگرود

اداره امور مالیاتی :اداره امور مالیاتی لنگرود

سازمان امور مالیاتی به موجب ماده 59 قانون برنامه سوم توسعه، سازمان امور مالیاتی در سال 1381 تاسیس شد.یکی از پردرآمدترین سازمان های دولت که حساسیت و حرف و حدیث های زیادی درباره آن وجود دارد سازمان امور مالیاتی کشور است. این سازمان که زیر مجموعه وزارت امور اقتصاد و دارایی است با رسیدگی دقیق کسب و کارها و بررسی میزان درامد مردم، میزان مالیات پرداختی مردم به دولت را محاسبه و دریافت می کند. تا قبل از تاسیس سازمان امور مالیات این امور در معاونت امور مالیاتی وزارت امور اقتصاد و دارایی انجام می شد. پس از تاسیس سازمان امورمالیاتی این واحد به همراه کلیه نیروها، امکانات، تجهیزات و اختیارات از وزرات اقتصاد و دارایی به سازمان امور مالیاتی کشور منتقل شد.

اداره امور مالیاتی لنگرود

نشانی اداره امور مالیاتی لنگرود: گیلان، بلوتر شهید عبد الکریمی، جنب اداره پست شهرستان لنگرود.

ریاست امور مالیاتی شهرستان لنگرود بر عهده آقای امیر ارسلان قاسم نژاد است.

شماره تماس اداره: ۰۱۳۴۲۵۲۲۴۰0

اداره کل امور مالیاتی استان گیلان (اداره مالیات رشت)

آدرس : رشت، خیابان امام خمینی (ره)، میدان فرهنگ. اداره مالیات رشت

تلفن تماس: ۰۱۳۳۳۳۳۰۷۹۰ – ۰۱۳۳۳۳۳۰۸۹۰

خدمات مالی و مالیاتی خود را از ما بخواهید.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز توانسته اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمان های مختلف را به خود جلب کند.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و ….. را کاری بسیار دشوار و تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

 گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.