مالیات بر ارزش افزوده:مالیات بر ارزش افزوده 13% در راه است؟

اقتصاد 100-عضو کمیسیون برنامه و بودجه با انتقاد از لایحه برنامه هفتم توسعه که از سوی دولت به مجلس ارائه شد تاکید کرد در این برنامه هیچ ماده ای که به نفع اقتصاد و معیشت خانوار باشد دیده نشده وحتی مالیات بر ارزش افزوده از 9 به 13 درصد افزایش یافته است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی :

دولت در لایحه خود پیشنهاد داده که مالیات بر ارزش افزوده که هم اکنون 9 درصد است با 4 درصد افزایش روبه رو شده و به میزان 13 درصد از مردم دریافت شود، اگر این پیشنهاد دولت تصویب شود شاهد یک شوک تورمی به اقتصاد و معیشت تمام خانوار های ایرانی خواهیم بود که مجلس فعلا مقاومت کرده و خواستار حذف این بند شده و بر سر این موضوع با دولت چالش دارد.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز توانسته اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمانهای مختلف را به خود جلب کند.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و ….. را کاری بسیار دشوار و تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

 گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.