سامانه مودیان

سامانه مودیان: از سوالات پر تکرار سامانه مودیان

با توجه به ورژن جدید سامانه مودیان ،صورتحساب ها حذف شدند؟

صورتحساب ها در سامانه مودیان حذف نشدند برای مشاهده کردن صورتحساب ها، فقط در قسمت جستجوی پیشرفته فیلتر رو از تابستان روی بهار بگذارید.

در صورتیکه در کارپوشه صورتحساب‌های خود را مشاهده نمی‌کنید ابتدا مطابق تصویر از قسمت بالای صفحه جستجوی پیشرفته را انتخاب کنید و دوره مالیاتی خود را به دوره مورد نظر تغییر دهید و سپس جستجو را بزنید.

خطاهای پر تکرار سامانه مودیان

خطای ” مقدار فیلد شناسه کالا خدمت با اطلاعات سامانه منطبق نیست.

علت این خطا به دو دلیل میتواند رخ دهد: 1- شناسه کالا یا خدمت وارد شده صحیح نیست 2- شناسه کالا یا خدمت وارد شده منقضی شده است توجه فرمایید که شناسه کالا یا خدمت وارد شده حتما باید در اکسل لیست شناسه های کالا و خدمات سامانه جامع تجارت وجود داشته باشد.

راه حل: در صورت صحیح بودن شناسه از نظر شما، وارد این آدرس شوید، آخرین فایل اکسل را دانلود کرده، در فایل اکسل کد مورد نظر را جستجو نمایید و در صورت یافت نشدن آن کد، به دنبال شناسه کالا یا خدمت جدید مناسب خودتان بگردید.

خدمات مالی و مالیاتی خود را از ما بخواهید.

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تجربه و اعتماد دو مولفه اساسی برای اثبات کیفیت خدمات ارائه شده توسط هر سازمان می باشد که جز با گذشت زمان بدست نمی آید. در این میان موسسه مالی و حسابداری چرتکه پرداز توانسته اعتماد شرکتها، کسب و کارها و سازمانهای مختلف را به خود جلب کند.

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریانمان است. اعتقاد داریم که با این طرز عمل، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن به استفاده کنندگان برون سازمانی اعم از سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی و ….. را کاری بسیار دشوار و تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب تحمیل هزینه های سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد. ما در موسسه چرتکه پرداز ادعای تسط کامل بر تمام قوانین و مقررات را نداریم اما همواره در تلاشیم که از آخرین تغییرات علم حسابداری و قوانین کشور با اطلاع بوده دانش خود را بروز نگهداریم.

جهت ارتباط با ما

آدرس :

 گیلان، لنگرود، بلوار شهید عبدالکریمی، روبه روی پلیس+۱۰، کوچه صدف، پلاک۱۰، موسسه حسابداری چرتکه پرداز

تلفن تماس:

013-42531537

09112437827

09368418004

ایمیل پشتیبانی:

chortkepardaz00@gmail.com

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.