ثبت نام مالیاتی و اخذ گواهی های مربوطه

یکی از خدمات موسسه حسابداری چرتکه پرداز، ثبت نام مالیاتی و اخذ گواهی های مربوطه می باشد. برای  آشنایی با خدمات بیشتر با ما در تماس باشید.

طبق ماده 3 قانون مالیات بر ارزش افزوده: تفاوت بین ارزش کالا و خدمات عرضه شده و ارزش کالا و خدمات خریداری شده در یک دوره معین ارزش افزوده نام دارد که نوعی مالیات بر مصرف است که هم اکنون در بیش از 140 کشور جهان انجام می شود.

مالیاتی است که غیر از تولید کننده اصلی؛ هر واسطه ای موظف است یک بار آن را پرداخت و در مرحله بعد آن را از مشتری اش دریافت و به حساب دولت واریز نماید. در واقع مالیاتی است که خریدار ( مصرف کننده) در زمان استفاده از خدمات یا همراه با خرید کالا؛ در طول فرآیند تولید و خدمات می پردازد و دریافت کننده مبلغ؛ بایستی مالیات دریافتی را به دولت پرداخت نماید. این مالیات برای تمامی کالاها و خدماتی که در برابر پول انجام میشود؛ تعلق می گیرد.

کلیه مشمولین مالیات بر ارزش افزوده؛ موظف هستند در پایان هر فصل (هر سه ماه یکبار) ” با فرجه 15 روزه” اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده خود را ارایه داده و پرداخت نمایند؛ در غیر اینصورت با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

  • ثبت نام مالیاتی
  • اخذ گواهی نامه های مربوط به ثبت نام مالیاتی
  • راهنمای قدم به قدم ثبت نام
  • مشاوره کامل مالیاتی

چرا چرتکه پرداز را انتخاب کنیم؟

ساعت کاری دفتر 8:00 تا 21:00

چرتکه پرداز با ارائه خدمات متنوع در زمینه حسابداری و با پشتیبانی 24 ساعته، می تواند یک انتخاب درست برای دریافت مشاوره در حیطه مالی و حسابداری باشد.

از خدماتی که چرتکه پرداز ارائه می دهد می توان به، ثبت نام مالیاتیو اخذ گواهی های مربوطه  اشاره نمود. کلیه مسایل مربوط به تعریف گواهی مالیات بر ارزش افزوده، مراحل اقدام ، هزینه ها ، استعلام، تشکیل پرونده و دریافت گواهی توسط این موسسه انجام می گردد.
سئوالی دارید؟
همین الان تماس بگیرید

013-42537106
آرزومند:۰۹۳۶۸۴۱۸۰۰۴ صفری:۰۹۱۱۲۴۳۷۸۲۷

میخواهید پروژه جدید شروع کنید

مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد


تماس با ما