تهیه گزارش اظهارنامه مالیات بردرآمد

یکی از خدمات موسسه حسابداری چرتکه پرداز، تهیه گزارش اظهارنامه مالیات بردرآمد می باشد. برای  آشنایی با خدمات بیشتر با ما در تماس باشید.

ثبت اظهارنامه کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی مشمولان قانون مالیات مستقیم و مالیات ارزش افزوده، طیق قانون و روش مصوب، الزامی است و اکنون ثبت اظهارنامه الکترونیک شرکت ها و موسسات در سامانه سازمان امور مالیاتی، به صورت اینترنتی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری به ادارات کل سازمان امور مالیاتی در سراسر کشور نیست. انجام فرآیند ثبت، به صورت اینترنتی و با داشتن کد کاربری و رمز عبور انجام شده و مودیان مالیاتی می توانند طبق دستور العمل موجود، اطلاعات کارکرد شرکت/موسسه/کارگاه/فروشگاه/کسب و کار خود را وارد کنند.

 

  • ثبت نام مالیاتی
  • اخذ گواهی نامه های مربوط به ثبت نام مالیاتی
  • راهنمای قدم به قدم ثبت نام
  • مشاوره کامل مالیاتی

چرا چرتکه پرداز را انتخاب کنیم؟

ساعت کاری دفتر 8:00 تا 21:00

چرتکه پرداز با ارائه خدمات متنوع در زمینه حسابداری و با پشتیبانی 24 ساعته، می تواند یک انتخاب درست برای دریافت مشاوره در حیطه مالی و حسابداری باشد.

از خدماتی که چرتکه پرداز ارائه می دهد می توان به، ثبت نام مالیاتیو اخذ گواهی های مربوطه  اشاره نمود. کلیه مسایل مربوط به تعریف گواهی مالیات بر ارزش افزوده، مراحل اقدام ، هزینه ها ، استعلام، تشکیل پرونده و دریافت گواهی توسط این موسسه انجام می گردد.
سئوالی دارید؟
همین الان تماس بگیرید

013-42537106
آرزومند:۰۹۳۶۸۴۱۸۰۰۴ صفری:۰۹۱۱۲۴۳۷۸۲۷

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد


تماس با ما