تهیه صورتهای مالی برای اخذ وام

یکی از خدمات موسسه حسابداری چرتکه پرداز، تهیه تهیه صورتهای مالی برای اخذ وام می باشد. برای  آشنایی با خدمات بیشتر با ما در تماس باشید.

صورت مالی چیست ؟

این اسناد و مدارک مجموعه ای از رویدادها و عملیات های مالی در شرکت ها و بنگاههای اقتصادی هستند که به صورت خام و اولیه در دفاتر روزنامه ، کل ، معین ثبت و نگهداری شده اند . این رویدادها در نهایت به پول و مبادله و جابجایی آن منجر شده است . برای اینکه وقایع مالی شرکت ها به صورت واضح و روشن و البته دقیق و کارآمد گزراش گردد باید در قالب های خاصی این کار انجام شود که البته مطابق با استاندارد های حسابداری و حسابرسی باشد . این قالب ها را اصطلاحا صورت مالی می گویند . در استاندارد های حسابداری دقیقا انواع و شکل و نحوه نگارش این صورت های مالی معین شده است و شامل موارد مختلف ترازنامه ، صورت سود و زیان ، صورت سود و زیان جامع یا انباشته و صورت گردش وجوه نقد است

  • ثبت نام مالیاتی
  • اخذ گواهی نامه های مربوط به ثبت نام مالیاتی
  • راهنمای قدم به قدم ثبت نام
  • مشاوره کامل مالیاتی

چرا چرتکه پرداز را انتخاب کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته

چرتکه پرداز با ارائه خدمات متنوع در زمینه حسابداری و با پشتیبانی 24 ساعته، می تواند یک انتخاب درست برای دریافت مشاوره در حیطه مالی و حسابداری باشد.

از خدماتی که چرتکه پرداز ارائه می دهد می توان به، ثبت نام مالیاتیو اخذ گواهی های مربوطه  اشاره نمود. کلیه مسایل مربوط به تعریف گواهی مالیات بر ارزش افزوده، مراحل اقدام ، هزینه ها ، استعلام، تشکیل پرونده و دریافت گواهی توسط این موسسه انجام می گردد.
سئوالی دارید؟
همین الان تماس بگیرید

013-42537106
آرزومند:۰۹۳۶۸۴۱۸۰۰۴ صفری:۰۹۱۱۲۴۳۷۸۲۷

موسسه حسابداری چرتکه پرداز

مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد


تماس با ما